نویسنده موضوع: در باره قرآن طلاکوب !! واقعا چرا ؟!  (دفعات بازدید: 252 بار)

آفلاین قاسم

  • Jr. Member
  • **
  • ارسال: 52
در باره قرآن طلاکوب !! واقعا چرا ؟!
« : ژانویه 18, 2018, 08:42:34 pm »
این متن را در یک کانال تلگرامی مذهبی دیدم بنام کانال مکتوب .چون متن خوبی بود اینجا گذاشتم
---------------------------------------
📝 عجیب نیست؟ | #حسین_شهبازی

🔸قرآن را اگر کسی_ولو اندک_ بشناسد، میداند که هیچ نیازی به طلاکوبی و آرایش ندارد.

🔹آیا این عجیب و حیرت آور نیست که #مراجع_بزرگ تقلید و علمای نامدار اسلام شناس و کسانی که تمام عمرشان را مانوس با قرآن و مفاهیم و تفاسیرش بوده اند، با ذوق و افتخار چنین آثاری را رونمایی میکنند، در حالی که خیلی از همین #افراد_عادی و عامی و کوچه بازاری که شاید رمضان به رمضان قرآنشان را از طاقچه بر نمیدارند، متوجه این مهم میشوند.. !

🔸چگونه ممکن است کسی پیامبر (ص) و خانواده اش را _ولو اندک_ بشناسد، اما نداند که او و خانواده اش بخش مهم و بزرگی از رنج و مصیبتشان را در راه مبارزه با اشرافیت و زرسالاری و تفاخر به جان خریده اند؟

🔹پس چگونه ممکن است کلید داران حرم های اهل بیت و اعاظم و بزرگان دین که عمرشان را در مسیر شناخت این بزرگواران صرف کرده اند و  کسانی که به نام دین شهرت یافته اند و محاسن سفید کرده اند، متوجه عدم تناسب درب و گنبد طلایی با صاحب حرم نشوند؟!

🔸پیش تر هم نوشته بودم: "درب حرم حضرت رضا ع را هیچ پادشاهی در جهان ندارد. به راستی خود حضرت رضا راضی است که در ساخت درب حرمش کیلو کیلو طلا به کار برود اما در مقابل همان درب، مثلا کسی از گرسنگی دست به خود فروشی بزند؟!"

🔹راضی است در حیاط حرمش، قیمت یک قبر تا هفتصد میلیون به فروش برسد، در حالی که در همان شهر، شب ها کسانی از گرسنگی سر در سطل های زباله فرو می برند...؟!

به واقع این شگفت انگیز نیست....؟!
#کشتی_قرآنی_مطلا

📷 goo.gl/JAJQrL
@maktubat

کلیدواژه ها: